Α’ κατηγορία
25η αγωνιστική
Βαθμολογία
*Η Αναγέννηση Εράτυρας έχει -6 βαθμούς και αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα .
Επόμενη αγωνιστική - 26η
Α.Ε. Άνω Κώμης - Εθνικός Βατερού
Μακεδονικός Σιάτιστας - Αλιάκμων Αιανής
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Α.Ε. Κοζάνης - Α.Σ. Βελβεντό
Π.Α.Ο. Κοίλων - Κοζάνη
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε. Καλαμιάς - Γαλατινή
Τιτάν Σερβίων - Αναγέννηση Εράτυρας
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
22η αγωνιστική
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 3-3
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Ελπίδες Ελλησπόντου 5-0
Δόξα Μικροκάστρου - Δόξα Βερμίου Πύργων 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Πολυνίκης Πτολεμαΐδας 3-0α.α.
Βαθμολογία
* Ο Πολυνίκης Πτολεμαΐδας έχει -4 βαθμούς περυσινή αρνητική βαθμολογία.
* Ο Πολυνίκης Πτολεμαΐδας έχει -6 βαθμούς και αποχώρησε από το πρωτάθλημα.
Επόμενη αγωνιστική - 23η
Δράσις Τσοτυλίου - Ερμής Ασβεστόπετρας
Ελπίδες Ελλησπόντου - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Ηρακλής Κρυόβρυσης - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Δόξα Βερμίου Πύργων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Πρόοδος Κομνηνών
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Δόξα Μικροκάστρου
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας - Κοζάνη 2004
25η αγωνιστική
Α.Ε. Άνω Κώμης | Α.Ε.Π. Καραγιαννίων | 1 | 4 |
Αλιάκμων Αιανής | Α.Σ. Βελβεντό | 3 | 2 |
Εθνικός Βατερού | Αναγέννηση Εράτυρας | 3 | 0 α.α. |
Μακεδονικός Σιάτιστας | Κοζάνη | 1 | 0 |
Μακεδονικός Κοζάνης | Μέγ. Αλέξ. Χαραυγής | 5 | 0 |
Α.Ε. Κοζάνης | Γαλατινή | 0 | 1 |
Τιτάν Σερβίων | Α.Ε.Καλαμιάς | 2 | 0 |
Π.Α.Ο. Κοίλων | Αναγέννηση Πτολεμαΐδας | 4 | 0 |
Βαθμολογία
ΟΜΑΔΕΣ | Ν | Ι | Η | ΤΕΡΜΑΤΑ | Β | ||
1 | Α.Ε.Π. Καραγιαννίων | 18 | 6 | 1 | 63 | 13 | 60 |
2 | Μακεδονικός Σιάτιστας | 17 | 5 | 3 | 66 | 16 | 56 |
3 | Κοζάνη | 16 | 5 | 4 | 58 | 21 | 53 |
4 | Εθνικός Βατερού | 14 | 6 | 5 | 47 | 29 | 48 |
5 | Α.Σ. Βελβεντό | 11 | 7 | 7 | 35 | 30 | 40 |
6 | Αλιάκμων Αιανής | 11 | 7 | 7 | 35 | 37 | 40 |
7 | Α.Ε. Κοζάνης | 11 | 3 | 11 | 40 | 37 | 36 |
8 | Μακεδονικός Κοζάνης | 12 | 3 | 10 | 47 | 40 | 39 |
9 | Μέγ. Αλέξ. Χαραυγής | 9 | 7 | 9 | 32 | 35 | 34 |
10 | Π.Α.Ο. Κοίλων | 10 | 5 | 10 | 39 | 38 | 35 |
11 | Τιτάν Σερβίων | 10 | 5 | 10 | 31 | 34 | 35 |
12 | Γαλατινή | 10 | 4 | 11 | 39 | 41 | 34 |
13 | Αναγέννηση Πτολεμαΐδας | 8 | 5 | 12 | 27 | 35 | 29 |
14 | Α.Ε. Άνω Κώμης | 2 | 3 | 20 | 16 | 65 | 9 |
15 | Α.Ε.Καλαμιάς | 2 | 2 | 21 | 27 | 76 | 8 |
16 | Αναγέννηση Εράτυρας | 2 | 1 | 22 | 12 | 67 | 1 |
*Η Αναγέννηση Εράτυρας έχει -6 βαθμούς και αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα .
Επόμενη αγωνιστική - 26η
Α.Ε. Άνω Κώμης - Εθνικός Βατερού
Μακεδονικός Σιάτιστας - Αλιάκμων Αιανής
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Α.Ε. Κοζάνης - Α.Σ. Βελβεντό
Π.Α.Ο. Κοίλων - Κοζάνη
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε. Καλαμιάς - Γαλατινή
Τιτάν Σερβίων - Αναγέννηση Εράτυρας
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
22η αγωνιστική
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 3-3
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Ελπίδες Ελλησπόντου 5-0
Δόξα Μικροκάστρου - Δόξα Βερμίου Πύργων 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Πολυνίκης Πτολεμαΐδας 3-0α.α.
Βαθμολογία
Θέση
|
Ομάδα
|
Β
|
1
|
Ακαδημία Π. Βοΐου
|
47
|
2
|
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
|
45
|
3
|
Ηρακλής Πτολεμαΐδας
|
44
|
4
|
Δόξα Βερμίου Πύργων
|
40
|
5
|
Δράσις Τσοτυλίου
|
39
|
6
|
Ηρακλής Κρυόβρυσης
|
37
|
7
|
Βέρμιο Καρυοχωρίου
|
32
|
8
|
Ερμής Ασβεστόπετρας
|
30
|
9
|
Ελπίδες Ελλησπόντου
|
27
|
10
|
Δόξα Μικροκάστρου
|
26
|
11
|
Πρόοδος Κομνηνών
|
23
|
12
|
Μ. Αλ. Άρδασσας
|
21
|
13
|
Κοζάνη 2004
|
11
|
14
|
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
|
-9
|
* Ο Πολυνίκης Πτολεμαΐδας έχει -6 βαθμούς και αποχώρησε από το πρωτάθλημα.
Επόμενη αγωνιστική - 23η
Δράσις Τσοτυλίου - Ερμής Ασβεστόπετρας
Ελπίδες Ελλησπόντου - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Ηρακλής Κρυόβρυσης - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Δόξα Βερμίου Πύργων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Πρόοδος Κομνηνών
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Δόξα Μικροκάστρου
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας - Κοζάνη 2004
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου